Apie mus

Tai – vienintelė gamybinė vaistažolių vaistinė Vilniuje: čia gaminami įvairūs vaistažolių mišiniai pagal individualius išrašytus receptus bei atsižvelgiat į žmonių nusiskundimus. Plati tiek pagal tradicinius, laikmečio patikrintus, tiek pagal unikalias receptūras sumaišytų vaistažolių arbatų pasiūla. Medicininės paskirties produktų, maisto papildų, bičių produktų, asmens higienos ir kitų prekių asortimentas parenkamas atsižvelgiant į jų natūralumą, vaistingųjų augalų panaudojimą gamyboje, saugumą ir panašius kriterijus, todėl ypač gausus fitoterapinių ir homeopatinių preparatų pasirinkimas.

Aptarnavimas

Aptarnavimas vaistinėje šiltas ir paslaugus: kiekvienas pirkėjas išklausomas, aptarnaujamas, jam suteikiama reikalingiausia paslauga. Besilaukiančios mamos ir tėvai su mažamečiais vaikais iki trejų metų aptarnaujami be eilės. Mes skatiname saikingą medicininės paskirties produktų vartojimą, nelengvindami jų prieinamumo ir įperkamumo, nedalyvaudami varžybose, nesivaikydami pelno perdėta reklama, akcijomis, išpardavimais, primygtiniu vaistų ir maisto papildų siūlymu.

Vaistinė

Jus pasitiks kompetentingi farmacininkai ir vaistažolių žinovai, dirbantys šioje vaistinėje jau 20-30 metų. Jie suteiks patikimą ir naudingą konsultaciją, patars, parinks Jūsų sveikatai reikalingiausią ir tinkamiausią produktą.

Misija

Vaistinės „Širdažolė“ misija – teikti gyventojams patikimas, kompetentingas konsultacijas ir padėti jiems pasirinkti bei įsigyti vaistažolių mišinius, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Vizija

Vaistinės „Širdažolė“ vizija – sveiko gyvenimo būdo ir natūralių metodų propagavimas, sveikatos gerinimas ir atstatymas pasitelkiant gamtos teikiamas galias ir dovanas.