Kasos uždegimas

Kasos uždegimas

Pankreatitas, arba kasos uždegimas – tai liga, kasmet visame pasaulyje kamuojanti tūkstančius žmonių. Pankreatitas gali būti ūminis arba lėtinis, ši liga atsiranda dėl įvairių priežasčių. Viena jų – netinkamas gyvenimo būdas ir nesirūpinimas savo sveikata. Ypač pavojinga pankreatito forma yra ūminis uždegimas, kurį reikia nedelsiant gydyti. Lengvesniais atvejais daug gali padėti sveiko gyvenimo būdo palaikymas, tam tikrų vaistažolių reguliarus vartojimas.

Kasos uždegimo simptomai

Kokie ženklai išduoda, jog galėjo prasidėti kasos uždegimas? Pankreatito metu pasireiškia tokie nemalonūs pojūčiai kaip karščiavimas, pykinimas, vėmimas, pilvo pūtimas, viduriavimas, skausmai pilvo srityje ir kiti virškinimo sutrikimai. Kasa yra vienas svarbiausių už virškinimą atsakingų organų, esančių viršutinėje pilvo ertmės dalyje, todėl daugelis uždegimo simptomų susiję būtent su virškinimu, kuris ligos metu sutrinka labiausiai.

Gydymas natūraliomis priemonėmis

Tačiau kad ir kas benutiktų, žinokite – visiems susirgimams galima užkirsti kelią. Mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo dėmesio, kurį skiriame jos stiprinimui. Tam, kad galėtume džiaugtis puikia sveikata, svarbu palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Net jeigu nesergame, naudinga pasirūpinti tinkama mityba, mankštintis, gerti sveikas vaistažolių arbatas.

Vaistažolės yra natūrali gydymo priemonė, nesukelianti jokių šalutinių veiksnių sveikatai, su ta sąlyga, jei vartojamos saikingai. Be abejonės, vaistažolės pilnai neišgydys rimtų susirgimų ir nepakeis tradicinės medicinos gydymo būdų. Pagrindinis vaistažolių privalumas yra varginančių simptomų sušvelninimas ir organizmo regeneracinių procesų paskatinimas, kuomet reikia iš naujo atkurti ir mobilizuoti išsękusias organizmo jėgas.

Unikalūs vaistažolių mišiniai

Vaistažoles puikiai tinka naudoti po sunkių ligų ar operacijų, o taip pat susiduriant su pirmaisiais ligų simptomais, kuomet jie dar yra silpni. Atitinkami vaistažolių mišiniai taip pat yra naudojami įvairių vidaus organų, jų tarpe ir kasos veiklai, pagerinti. 

Visus vaistažolių mišinius gaminame pagal individualiai išrašytus receptus, atsižvelgiant į konkrečius susirgimus. Be vaistažolių mišinių, pas mus taip pat rasite įvairių maisto papildų, bičių produktų, homeopatinių preparatų ir kitų natūralių gydymo priemonių.

Kasos uždegimas daugiau nebesukels rūpesčių. Natūralūs vaistažolių preparatai padės pasirūpinti savo sveikata, palaikant gyvybingas organizmo funkcijas. Kreipkitės dėl kasos sutrikimų ar kitų negalavimų ir mes parinksime Jums labiausiai tinkamus žolelių mišinius bei kitas sveikimo procesą lengvinančias natūralias priemones.