Prekės

Tonizuojanti arbata 80 g.

0.00

Gali pagerinti venų kraujotaką, tonizuoti venas, stiprinti kapiliarus, skystinti kraują, stiprinti imuninę sistemą.

Neturime

Kategorija:
Aprašymas

Tonizuojanti arbata

Pristigus jėgų ir žvalumo, daugelis griebiasi papildomų priemonių ir ieško energijos užtaiso, kuris suteiktų apčiuopiamą efektą. Deja poveikis dažnai būna gana trumpalaikis ir tenka ieškoti būdų kaip išlaikyti energiją ilgiau, kartu palaikant sveiką gyvenimo būdą. Tonizuojanti arbata gali būti puiki priemonė vietoje kavos. Galbūt ji ir nesuteiks tiek daug žvalumo ir jėgų kaip kava, efektas nebus toks greitas ir stiprus, tačiau tai kur kas sveikiau ir nesukelia šalutinių veiksnių. Tonizuojančių arbatų gali būti visokių skonių – viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.

Jauskitės žvaliai ir energingai visą dieną

Gardžios žolelių arbatos puikiai papildys jaukius žiemos vakarus, suteikdamos šilumos ir geros nuotaikos, puikiai tiks gerti įvairiais metų laikais, kartu pasirūpinant savo sveikata. Juk norint būti žvaliam, svarbu gyventi sveikai ir vartoti tik natūralias medžiagas, tuomet energija ir žvalumas bus ilgalaikiai.

Pristatome daugybę tonizuojančios arbatos rūšių, kuriomis prekiaujame jau daug metų. Pas mus rasite skirtingų žolelių mišinių – kai kurie iš jų pasižymi energiją ir žvalumą suteikiančiomis savybėmis.

Žvalumo suteikiančios sudedamosios arbatos dalys

Arbatose esančios tonizuojančios medžiagos lemia savybę suteikti energijos ir žvalumo. Tonizuojančių žolelių mišinių gali būti visokiausių, vieni iš jų kiek stipresni, kiti silpnesni. Puikiai tonizuoja imbieras, žvalumo suteikia kardamonas, cinamonas, gvazdikėliai ir kitos medžiagos. Esant poreikiui, galime sukurti norimą tonizuojančių žolelių mišinį pagal Jūsų skonį. Visuomet maloniai konsultuojame ir padedame išsirinkti labiausiai tinkamus komponentus pagal Jūsų poreikius ar sveikatos nusiskundimų pobūdį.

Aukštos kokybės tonizuojanti arbata, platus arbatų pasirinkimas pagal Jūsų skonį! Išsirinkite skanias ir sveikas arbatžoles, kurios atkeliavo tiesiai iš gamtos ir talpina savyje daug energijos bei gydomųjų savybių.

Papildoma informacija
Pakuotėje

80 g.